Springtoernooi

LET OP: Er mogen maar 2 competitie spelers/speelsters van 18 jaar of ouder tegelijk in het veld staan.
Het gaat hier om competitiespelers/speelsters dit uitkomen in de NEVOBO competitie. Recreanten tellen dus NIET als competitiespelers/speelsters.

De Finale-avond vindt plaats op vrijdag 14 juni.

POULE A
Maandag 20 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19:35 – 20:05 Wedstrijd 1 A-side Toxi Chicks Alles kan
20:10 – 20:40 Wedstrijd 2 A-side Let’s Go Toxi Chicks
20:45 – 21:15 Wedstrijd 3 Toxi Chicks Alles kan Let’s Go
21:20 – 21:50 Wedstrijd 4 Alles kan Let’s Go A-side
Maandag 27 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19:35 – 20:05 Wedstrijd 1 Let’s Go Toxi Chicks Alles kan
20:10 – 20:40 Wedstrijd 2 Alles kan Toxi Chicks A-side
20:45 – 21:15 Wedstrijd 3 Let’s Go A-side Toxi Chicks
21:20 – 21:50 Wedstrijd 4 A-side Alles kan Let’s Go
Maandag 3 juni
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19:35 – 20:05 Wedstrijd 1 Toxi Chicks A-side Let’s Go
20:10 – 20:40 Wedstrijd 2 Toxi Chicks Let’s Go Alles kan
20:45 – 21:15 Wedstrijd 3 Alles kan A-side Toxi Chicks
21:20 – 21:50 Wedstrijd 4 Let’s Go Alles kan A-side
Dinsdag 21 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 K*dt Basketballers KoALA Musketiers
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 K*dt Basketballers Musketiers Heren Pi
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 Heren Pi KoALA Bakerstreet
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Musketiers Bakerstreet KoALA
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 Heren Pi Bakerstreet K*dt Basketballers
POULE B
Woensdag 22 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 K*dt Basketballers KoALA Heren Pi
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 K*dt Basketballers Heren Pi KoALA
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 Bonzo dog doeda band KoALA Musketiers
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Heren Pi Musketiers Bonzo dog doeda band
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 Bonzo dog doeda band Musketiers K*dt Basketballers
Dinsdag 28 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 K*dt Basketballers Musketiers Bonzo dog doeda band
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 K*dt Basketballers Bonzo dog doeda band Heren Pi
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 Heren Pi Musketiers Bakerstreet
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Bonzo dog doeda band Bakerstreet K*dt Basketballers
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 Heren Pi Bakerstreet Musketiers
Woensdag 29 mei
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 Bakerstreet K*dt Basketballers KoALA
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 Bakerstreet KoALA Bonzo dog doeda band
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 Heren Pi K*dt Basketballers Bakerstreet
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Bonzo dog doeda band KoALA Heren Pi
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 Heren Pi Bonzo dog doeda band K*dt Basketballers
Dinsdag 4 juni
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 KoALA K*dt Basketballers Bakerstreet
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 KoALA Musketiers Bonzo dog doeda band
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 Bakerstreet K*dt Basketballers KoALA
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Bonzo dog doeda band Musketiers K*dt Basketballers
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 Bakerstreet Bonzo dog doeda band Musketiers
Dinsdag 11 juni
Tijd Wat Team A Team B Fluiten/Tellen
19.05 – 19.35 Wedstrijd 1 Bonzo dog doeda band Heren Pi Musketiers
19.40 – 20.10 Wedstrijd 2 Bonzo dog doeda band Musketiers Heren Pi
20.15 – 20.45 Wedstrijd 3 KoALA Heren Pi Bakerstreet
20.50 – 21.20 Wedstrijd 4 Musketiers Bakerstreet KoALA
21.25 – 21.55 Wedstrijd 5 KoALA Bakerstreet Bonzo dog doeda band
LET OP: Finale Avond op vrijdag 14 juni!!