Voorlopige teamindeling 2018-2019

De TC van Achilles is druk bezig geweest om een goede teamindeling en een goed trainingsschema voor iedereen neer te zetten. Helaas zijn nog niet alle gaten opgevuld maar willen we deze VOORLOPIGE teamindeling wel al publiceren. Let dus op: er kunnen nog kleine veranderingen optreden!

Vocala Dames 1 (3e Divisie)

Debbie Fick, Evelien Jansen, Fieke van de Kerkhof (2e helft), Iris Hendriks, Ine Swinkels, Milou Fransen, Sanne Robben, Nina Groothusen, Kim Bindels, Lotte Martens, Esther Goossens, Hanneke Martens (meetrainen donderdag), Christel Broeren (meetrainen maandag)

Vocala Dames 3 (2e Klasse)

Britt van de Kerkhof, Pleun Hendriks, Britt Obers, Esmee Schaminee, Marianne Obers, Sigi Pouwels, Elien Verhoeven, Malon Rongen, Lynn Hendriks (1x trainen), Kim Martens (geen competitie, trainen donderdag), Marianne van Hout (geen competitie, trainen donderdag)

Vocala Dames 7 (3e Klasse)

Jacelijn Martens, Manon Gerrits, Eefke Smits, Nienke Cornelissen, Kaylee Velemans, Dana van der Heide, Rosanne Urselmann, Dianne Jans

Vocala Meisjes B2

Ruth van Kempen, Sophie Verheijen, Vera Hutten, Imke Schaminee, Meike van Ooijen, Gwenn Graat, Cleo Thissen, Luna Miggiels, Marijke Jans, Pien Knops

Vocala Meisjes B3

Daniek Vervoort, Daniek Weren, Daniek Jansen, Kim Urselmann, Larissa Rose, Demi Canjels, Yenthe Kleijn

Vocala Meisjes B4

Jet Gerrits, Imke Koot, Suus van Tilburg, Hella Jansen, Noa van Dam, Lianne Philips, Tess Beckers, Meike Beerkens

Vocala Meisjes C2

Noor Heijnen, Emma v. Wely, Britt van Ewijk, Ninke Jans, Madelon Rose, Lara van den Berg, Noortje Smit

Vocala Heren 1

Bram  van Dieten, Louk van der Vliet, Michel Uyen, Sjoerd van de Groes, Rob van Hulten, Sander Hoeve, Tim Groos , Bastiaan Pasman, Wouter Coenen, Berwout van der Woude, Cas Hendriks

Vocala Heren 2

Alexander Derks, Erik Michiels, Harm Wouters, Jeroen van Elk, Nicky Ooms, Twan Thijssen, Erik Verrijdt

Vocala Dames Recreanten 2 (A1- klasse)

Alexandra Schraven, Annelies Hoefman, Hanneke Goossens, Helma Nielen, Katja Clevers, Susanne Fransman, Kim Winnen

Vocala Dames Recreanten 5 (C-klasse)

Aimee Stax, Diana Nielen, Karin Ibes (geen wedstrijden), Stefanie Robins, Suzanne Baars, Tanja Lamers, Susanne Peersman, Roswitha Janssen, Lynn Lamers

Vocala Heren Recreanten 1 (A-klasse)

Paul Bonants, Raymond Derks, Sjaak Loonen, Ferry Janssen, Pieter Kanters, Joan Thijssen, Antoine Graat

Vocala Heren Recreanten 2 (B-klasse)

Jan Lamers, Jan van de Ven, Leo Hendriks, Piet Wouters, Ruud van de Kerkhof, Ton Thijssen, Jan Wouters, Harm Wouters, Martien van der Linden (geen wedstrijden)

Vocala Mini’s 6.1

Aniek van de Pas, Sarah Jansen, Roos Brienen, Femke van Dommelen, Sofie Blonk

Vocala Mini’s 5.1

Kim Schaminee, Sanne Zwaans, Anna Creemers, Britt van de Cruijsen

Vocala Mini’s 4.1

Sara Kahlert, Marit Jacobs, Sarah Verheijen, Cato Gerrits

Vocala Mini’s 4.2

Lieke Barten, Mira Visser, Maud van Asten, Noor Jacobs

Vocala Mini’s 4.3

Lotte Remmen, Lotte Nabuurs, Renee Blonk, Renske van Gorp, Linda Spierings

Vocala Mini’s 4.4

Floor Kuijpers, Imke Jacobs, Sanne Derks, Boogie Qurre, Silvie Spierings

Vocala Mini’s 3.1

Fleur Bitter, Feline Jansen, Imke van Duijnhoven, Janske v.d. Bogaard

Vocala Mini’s 3.2

Annabel Rose, Melle Stoffelsma, Lisa Swaans, Liv Meulepas

Vocala Mini’s 3.3

Quincy Weren, Marit Gooren, Lynn Nielen, Lara de Vlam

Vocala Mini’s 1.1

Joep van Gorp, Maud van Duijnhoven, Roxanne Jansen, Jip Philipse

 

Coaching:
Vocala dames 1 Geert Fleuren
Vocala dames 3
Vocala dames 7 Sandra
Vocala heren 1 Arnoud
Vocala heren 2 Team zelf
Vocala meisjes B2 Hennie van Kempen
Vocala meisjes B3
Vocala meisjes B4
Vocala meisjes C2 Marieke Fleuren
Heren Recr. 1 Team zelf
Heren Recr. 2 Team zelf
Dames Recr. 1 Pieter Kanters
Dames Recr. 2 Youri van Mourik
Mini`s Ouders